Zyskaj niezawodną kadrę i…spokój!

Leasing pracowników

Rekrutacje stałe

Pracownicy tymczasowi

Legalizacja zatrudnienia

Praca w magazynie

Praca w HR

praca tymczasowa

Praca dla cudzoziemców

 Agencja pracy dla cudzoziemców – zaradzimy brakom kadrowym w Twojej firmie

ARTTIME jest biurem pracy dla obcokrajowców i Polaków oraz strategicznym partnerem HR dla biznesu. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników z Europy Wschodniej i Azji na stanowiska produkcyjno-logistyczne. Rekrutujemy, a następnie zatrudniamy i/lub oddelegowujemy do naszych Klientów sprawdzonych, godnych zaufania profesjonalistów. Proponowane przez ARTTIME rozwiązania są kompleksowe – obok leasingu pracowników oraz zatrudniania cudzoziemców w ramach pracy tymczasowej, świadczymy usługi legalizacji zatrudnienia, obsługi kadrowo-płacowej i doradztwa HR. Dla firm poszukujących wysokiej klasy specjalistów prowadzimy rekrutacje stałe.

Zostaw swoje dane, oddzwonimy w przeciągu 24h

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

12 + 5 =

Skontaktuj się z nami, jeśli

  • mierzysz się z problemem dużej rotacji pracowników,
  • braki kadrowe uniemożliwiają rozwój Twojego biznesu,
  • potrzebujesz zespołu pracowników fizycznych, którzy odznaczają się solidnością i niezawodnością,
  • poszukujesz agencji pracy dla obcokrajowców, której będziesz mógł zaufać w 100%,
  • chcesz ograniczyć koszty i formalności związane z zatrudnianiem pracowników do minium,
  • oferujesz pracę dla obcokrajowców i potrzebujesz wsparcia w kwestii legalizacji ich pobytu i pracy,
  • chcesz budować przewagę konkurencyjną swojego biznesu, dzięki zatrudnieniu ściśle wyselekcjonowanych i najbardziej wartościowych pracowników

Agencja pracy dla obcokrajowców – jak wygląda współpraca z ARTTIME?

Pośrednictwo pracy dla cudzoziemców może mieć formę usługi pracy tymczasowej lub leasingu pracowników.

W obu przypadkach współpraca z naszą agencją zapewnia wymierne korzyści oraz maksymalne uproszczenie całego procesu, choć oba rozwiązania różnią się w kwestiach rozliczeń  i zarządzania pracownikami.

Planujesz zatrudnić cudzoziemców do swojej firmy?

Powiedz nam o swoich oczekiwaniach. Na podstawie pogłębionego wywiadu przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

03
04
05
06
01
02

Rekrutacja personelu, a następnie zatrudnienie lub oddelegowanie pracowników do firmy Klienta

Stała dostępność oraz regularne wizyty naszych koordynatorów regionalnych w zakładzie pracy Klienta

Kompleksowe zarządzanie projektem

Rozliczenie miesięczne zgodnie z umową

Analiza potrzeb Klienta i wybór optymalnej formy współpracy

Podpisanie umowy uwzględniającej wszystkie oczekiwania Klienta

Rekrutacja pracowników tymczasowych

Doskonałe narzędzie dla firm, które mierzą się z sezonowymi lukami kadrowymi lub nagłymi absencjami pracowników. Agencja pracy dla obcokrajowców ARTTIME przejmuje obowiązki wiązane z selekcją, rekrutacją oraz zatrudnieniem kadry, dostarczając do Klienta na czas dokładnie taki zespół pracowników, jaki aktualnie jest potrzebny. Korzystając z naszej usługi firma ma możliwość ograniczenia i wydelegowanie kosztów stałych firmy związanych z zatrudnieniem na koszty zmienne usług.   

Dowiedz się więcej

Rekrutacje stałe

Dzięki rozległej bazie kandydatów oraz nowoczesnym narzędziom rekrutacyjnym docieramy do osób, które odnoszą sukcesy zawodowe i są cenionymi specjalistami na rynku. Oceniamy potencjał kandydatów w kontekście stanowiska, które nasz Klient chce zapełnić, a następnie pomagamy w negocjacjach warunków zatrudnienia i w złożeniu oferty pracy. W efekcie, nasz Klient zyskuje pracownika, który przyczynia się do rozwoju całej firmy, wnosząc unikalną wartość swojego doświadczenia i talentów. Z kolei sam zatrudniony, może cieszyć się zawodowym rozwojem w dopasowanym do jego oczekiwań środowisku.

Dowiedz się więcej

Leasing pracowników

W ramach zatrudniania cudzoziemców zapewniamy im zakwaterowanie, wsparcie w procesie szkolenia oraz pomoc w zalegalizowaniu pobytu i pracy w Polsce.  Z kolei pracodawcom gwarantujemy ograniczenie formalności do minimum, zawsze zapełniony grafik i…spokój! Czuwamy nad tym, aby współpraca przebiegała zgodnie z najwyższymi standardami i przepisami prawa, dynamicznie reagujemy na zmieniające się okoliczności.

Sprawdź, jak rozwiązać problemy kadrowe w Twojej firmie. Biuro pracy dla obcokrajowców ARTTIME będzie dla Ciebie niezawodnym wsparciem.

Dowiedz się więcej

Payroll, legalizacja zatrudnienia

Agencja ARTTIME, świadcząca profesjonalne pośrednictwo pracy dla cudzoziemców, wspiera Klientów również w zakresie obsługi kadrowo-płacowej oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach i podnosimy nasze kwalifikacje. Wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, usługę na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej

Korzyści ze współpracy z ARTTIME

01

Redukcja kosztów

Współpraca z biurem pracy dla obcokrajowców ARTTIME umożliwia optymalizację kosztów zatrudnienia oraz oszczędność czasu. Płacisz za realne i zgodne z oczekiwaniami efekty.

02

Wsparcie merytoryczne

Doradzamy w zakresie efektywności procesów, frekwencji, rotacji, zarządzania i motywowania pracowników oraz zatrudniania cudzoziemców.

03

Bezpieczeństwo

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę ze stałą opieką koordynatora projektu. Gwarantujemy rzetelność i przejrzystość współpracy oraz zgodność z prawem proponowanych przez nas rozwiązań.

Praca dla obcokrajowców i Polaków

Szukasz pracy?
Skontaktuj się z nami!

ARTTIME to nie tylko agencja pośrednictwa pracy dla cudzoziemców. Tworzymy społeczność zaangażowanych pracowników, w której istotne jest wzajemne wsparcie oraz motywacja do rozwoju.

Jeżeli szukasz pewnego, satysfakcjonującego zatrudnienia, jesteś we właściwym miejscu! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a w krótkim czasie przedstawimy Ci oferty pracy dopasowane do Twoich oczekiwań oraz kwalifikacji.

W naszej bazie umieściliśmy propozycje zatrudnienia, które obejmują zarówno podstawowe stanowiska, o ograniczonych wymaganiach, jak i propozycje skierowane do wysoko wykwalifikowanych specjalistów w różnych branżach.

Rozwijaj się i zarabiaj więcej dzięki współpracy z agencją pracy ARTTIME!

SZYBKI PROCES REKRUTACJI

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz szerokiej bazie pracodawców, możesz liczyć na szybkie znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia.

WSPARCIE

Pomożemy Ci na każdym etapie poszukiwania pracy, w formalnościach związanych z zatrudnieniem, a także później, w trakcie trwania umowy.

WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS

W ramch umowy agencyjnej oferujemy konkurencyjne warunki finansowe, a wynagrodzenie zawsze wypłacamy w umówionym terminie.

Oferty pracy

Jak działamy?

Etapy rekrutacji

Przygotuj CV

Zaufaj naszemu doświadczeniu

ARTTIME – my rekrutujemy, a Twój biznes rośnie

Nieustannie udoskonalamy nasze usługi, optymalizujemy procesy i wzmacniamy relacje z Klientami. Zdobywamy nową wiedzę i poszerzamy nasze możliwości po to, by być najlepszym partnerem biznesowym wobec wyzwań przyszłości.

<10%

Niski poziom rotacji pracowników.

+1000

Tylu pracowników miesięcznie oddelegowujemy do naszych Klientów.

%

Tylu klientów wyraża pozytywne opinie o współpracy z ArtTime.

Branże, w których działamy

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się dostawców usług HR w Polsce. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach, jak logistyka, obsługa klienta czy e-commerce. Nasi eksperci, oprócz doświadczenia oraz wiedzy z dziedziny HR, posiadają także rozległą wiedzę biznesową, co pozwala na dogłębne zrozumienie obecnych potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów.

LOGISTYKA

GASTRONOMIA

KADRY I PŁACE

PRODUKCJA

OBSŁUGA KLIENTA

WIĘCEJ…

E-COMMERCE

HR

Baza wiedzy

„Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Proin eget tortor risus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta”

„Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Proin eget tortor risus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta”

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę

Przetwarzanie danych osobowych

3 + 4 =

contact@art-time.pl

(+48) 576 387 667

ARTTIME Group
ul. Niemcewicza 26, u.10
02-306 Warszawa

contact@art-time.pl

(+48) 576 387 667

O nas

Dla pracodawcy

Leasing pracowników

Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Azji

Rekrutacje stałe

Legalizacka zatrudnienia

Obsługa kadrowo-płacowa

Branże

Blog

Dla kandydatów

Jak działamy?

Etapy rekrutacji

Przygotowanie CV

Oferty pracy

Kariera

Dlaczego warto u nas pracować?

Oferty pracy

Kontakt

Pin It on Pinterest