Portfolio

Poznaj naszych Klientów i ich owocne projekty. Będzie dla nas wyróżnieniem, jeśli i Ty dołączysz do tego grona. Oto wybrane realizacje:

agencja-kreatywna-portfolio-strona-internetowa

01

Strona internetowa

Comtrust to firma informatyczna i konsultingowa, która specjalizuje się we wdrożeniach systemów CRM, Customer Experience, Contact Center i sztucznej inteligencji. Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej witryny, której wygląd odzwierciedlać będzie cechy marki. Zobacz, jak nam wyszło 🙂
agencja-kreatywna-portfolio-strona-internetowa

02

Strona internetowa

Słoneczne, designerskie, pełne pozytywnej energii – właśnie tak można opisać nowe miejsce na mapie Krakowa, w którym każdy z łatwością może nauczyć się języka włoskiego. Stworzona przez nas strona internetowa Vicolo Italiano jest dokładnie taka sama! Kliknij i rozgość się w Zakątku! 

agencja-kreatywna-portfolio-strona-internetowa

03

Strona internetowa + teksty

W branży kreatywnej nie ma miejsca na nudę i sztampę, również wtedy, gdy temat projektu dotyczy poukładanego świata finansów. Projekt strony internetowej biura ubezpieczeniowo-rachunkowego był dla nas ciekawym wyzwaniem, w którym bawiliśmy się gradientem i geometrią 🙂

strony-internetowe-agencja-marketingowa-krakow

04

Strona internetowa + projekt logo

Fizjotonus to gabinet fizjoterapii o wyjątkowym charakterze. Naszym zadaniem było stworzyć stronę internetową, która to pokaże. Kolorystyka, grafika i treści miały odróżnić naszego Klienta od konkurencji. Zrobiliśmy wszystko, aby tak było 🙂

tworzenie-sklepow-internetowych

05

Sklep internetowy

Pieczołowicie dopracowany każdy szczegół, oryginalny design i przedmioty tworzenie z sercem – tak można opisać rękodzieło Pracowni Zizuza, ale i nasze podejście do powierzanych nam projektów. Stworzenie internetowej przestrzeni dla szklanych i ceramicznych arcydzieł było dla nas cudowną przygodą!

strony-internetowe-agencja-marketingowa-krakow

06

Strona internetowa

Bardzo chcieliśmy, aby strona internetowa Centrum Stomatologicznego Kustra była nie tylko funkcjonalna (formularz rejestracji on-line, cennik, rozbudowana warstwa tekstowa), ale i piękna. Wydaje się, że cel został osiągnięty 🙂

07

Strona internetowa

Z wielkim entuzjazmem podjęliśmy się zadania stworzenia strony internetowej prezentującej ekskluzywną inwestycję deweloperską na południu Krakowa – Tynieckie Widoki. Głównymi założeniami projektu była estetyczna i przyjazna użytkownikom prezentacja wizualizacji oraz planów mieszkań, a także dobór kolorów i czcionek, które mogłyby dopełnić identyfikację wizualną firmy.

08

Strona internetowa

Dla naszej Klientki, architektki wnętrz, stworzyliśmy stronę internetową. Podstawowe założenia projektu to: odpowiednia ekspozycja realizacji na stronie oraz design kojarzący się z elegancją. kobiecością i minimalizmem.

09

Content marketing

Jak pozytywnie wpłynąć na wizerunek marki i dotrzeć do nowych odbiorców? Content marketing jest jednym z lepszych rozwiązań. Mamy ogromną przyjemność zadbać o markę Sales HR poprzez prowadzenie bloga firmowego oraz fanpage’a na Facebooku i Instagramie.

10

Content marketing

Dla agencji reklamowej HAMAK Studio stworzyliśmy teksty na stronę internetową. Nasza owocna współpraca trwa nadal i polega na prowadzeniu bloga firmowego agencji oraz profilu na Facebooku. Wielkie dzięki za zaufanie!

11

Prowadzenie bloga firmowego

Magia Day SPA – wyjątkowe miejsce dla ciała i ducha. Rolą naszej agencji jest prowadzenie bloga firmowego w taki sposób, aby klienci SPA jak najlepiej zapoznali się z jego usługami i zechcieli z nich skorzystać. Ponadto, nasze teksty wzmacniają pozycję strony w wyszukiwarce.

 

12

Teksty zapleczowe

Jaki prezent kupić na Dzień Matki, Dzień Dziadka lub urodziny kuzynki? W naszych tekstach można znaleźć nie tylko mnóstwo pożytecznych wskazówek, ale i… słów kluczowych. Dzięki nim, portal z pomysłami na prezent winduje swoją pozycję w wyszukiwarce.

Stwórzmy coś owocnego
Jesteśmy do twojej dyspozycji

668 307 119

kontakt@markiowocowe.pl

Pin It on Pinterest