Tworzenie stron www

Strona internetowa to najistotniejsze narzędzie komunikacji Twojej marki ze światem i klucz do sukcesu w biznesie. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać i co możemy dla Ciebie zrobić.

Twoja strona na każdym urządzeniu

Projekt dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań

Wysoka pozycja w wyszukiwarce dzięki optymalizacji SEO

Banalnie prosta edycja treści i obsługa systemu CMS

Komplet zabezpieczeń przed atakami hakerskimi

Bezpłatny serwis powdrożeniowy

Tworzenie stron www dla firmy

Responsywna, mobilna, atrakcyjna, intuicyjna, przyjazna robotom wyszukiwarek, spójna z celami strategicznymi firmy. To najważniejsze cechy owocnej strony www.

Dobrze zaprojektowana i wykonana strona internetowa przedsiębiorstwa może zaowocować znacznym zwiększeniem jego zysków, wzrostem zaufania do marki, a także szybkim rozwojem biznesu. Jest ona również doskonałym wsparciem tradycyjnych działań marketingowych firmy, a często jednym z ważniejszych jej elementów.

Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz.

Jak możemy Ci pomóc

Strona www typu WIZYTÓWKA

Jednostronicowa witryna zawierająca kluczowe informacje o Twojej firmie. Idealna, by zaznaczyć swoją obecność w Internecie.

Czytaj więcej

Tworzenie stron internetowych to sztuka ubierania w struktury, słowa i obrazy opowieści o firmie. Możesz nam zaufać – wiemy, jak to robić.

Architektura wizytówki internetowej charakteryzuje się tym, że cała treść umieszczona jest na stronie głównej, nie ma tu podziału na zakładki. Menu pełni funkcję nawigacji, umożliwiającej przejście do określonej sekcji na stronie startowej.

Strona typu onePage to idealne rozwiązanie, gdy:

 • oferta Twojej firmy nie jest rozbudowana
 • jesteś freelancerem, przedstawicielem wolnego zawodu
 • nie planujesz dokonywać częstej aktualizacji treści na stronie
 • rozpoczynasz działalność, a Twoja oferta dopiero się klaruje

Projektowane przez nas strony są responsywne, mobilne, świetnie się pozycjonują, a dzięki unikatowym projektom – zapadają w pamięć. Nie zwlekaj, zamów owocną wizytówkę internetową i pokaż się światu od najlepszej strony!

Blog firmowy lub osobisty

Prowadząc bloga, pozyskasz więcej klientów dla swojej firmy lub wypromujesz swoją markę osobistą. Pomożemy Ci w tym!

Czytaj więcej

Tworzenie stron www w formie bloga polega na wgraniu i skonfigurowaniu skryptu (WordPress), instalacji szablonu oraz niezbędnych wtyczek i widgetów. Ważne są również dodatkowe funkcjonalności, ułatwiające budowanie zaangażowanej społeczności. Z przyjemnością zrobimy to wszystko za Ciebie!

Ale na tym nasza rola się nie kończy! Blog firmowy, czy osobisty, wymaga stałej uwagi. Do zadań opiekuna bloga należy nie tylko zamieszczanie treści na stronie, ale również moderowanie komentarzy, regularne aktualizowanie skryptu oraz wtyczek.

Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z blogowaniem i nie wiesz od czego zacząć, my Ci pomożemy! Jeśli masz już założonego bloga, ale problemy techniczne utrudniają Ci pracę, również możesz na nas liczyć!

Nie czekaj chwili dłużej! Załóż bloga, zacznij publikować wartościowe treści i zawalcz o pozycję lidera rynku oraz wizerunek eksperta w swojej branży!

 

Rozbudowana strona www

Witryna składająca się ze strony głównej oraz kilku zakładek to więcej przestrzeni i możliwości, by dotrzeć do klientów.

Czytaj więcej

Zaprojektujemy dla Ciebie nietuzinkowe miejsce w Internecie, do którego z dumą będziesz chciał zapraszać swoich klientów i kontrahentów.

Strona internetowa firmy powinna zawierać nie tylko kluczowe informacje o jej działalności i dane kontaktowe, ale również portfolio, blog czy funkcję umożliwiającą zapisanie się do newslettera.

Zadbamy, by stworzona dla Ciebie strona internetowa, była kompletna i dostosowana do Twoich wymagań. Jednocześnie, nasze realizacje ukierunkowane są na użytkowników, czyli Twoich klientów. Prezentujemy treści w taki sposób, by przykuć ich uwagę i zbliżyć do decyzji zakupowej.

Marzysz o zdobyciu przewagi konkurencyjnej już na starcie? Strona internetowa gotowa do pozycjonowania to Twój as w kieszeni! Wszystkie projektowane przez nasz zespół witryny, świetnie się indeksują i charakteryzują wysokim potencjałem do promocji w wyszukiwarkach.

 

Pomoc techniczna

Domena, hosting, wdrożenia, aktualizacje… Jeśli cenisz swój czas i wolisz zlecić te sprawy specjaliście, dobrze trafiłeś!

Czytaj więcej

Rozpoczynając działalność w internecie, trzeba przebrnąć przez wiele zagadnień natury technicznej. Zamiast studiować kolejne poradniki, możesz ten czas poświęcić na rozwój swojego biznesu, a nam zlecić zadania wdrożeniowe:

 • pomoc przy wykupieniu domeny firmowej
 • założenie hostingu dla strony internetowej
 • skonfigurowanie poczty (założenie adresów w domenie np. kontakt@firmax.pl)
 • wykupienie certyfikatu SSL
 • pomoc przy stworzeniu struktury strony internetowej i ułożeniu treści
 • założenie bloga firmowego
  itp.

Jeśli chcesz, by Twoja strona działała sprawnie i szybko, aby jej funkcjonalności spełniały swoją rolę bez zarzutów, daj znać! Zaopiekujemy się Twoim miejscem w Internecie.

 

Tworzenie stron internetowych – ile trwa i jak wygląda cały proces?

zgarnij gratisy o wartości 1200 zł!

Z

Przewodnik obsługi Twojej strony (wartość: 150 zł)

Wraz z oddaniem gotowego projektu, dostaniesz od nas prostą instrukcję obsługi strony, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoim miejscem w Internecie. Strony budujemy w oparciu o system CMS WordPress.

Z

Integracja z narzędziami analitycznymi (wartość: 250 zł)

Twoja strona zostanie zintegrowana z Google Analytics oraz Google Search Console. Dzięki temu, będziesz mógł monitorować ruch na stronie i pozyskiwać dane przydatne przy planowaniu działań marketingowych.

Z

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (wartość: 800 zł)

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, która będzie przyjazna robotom Google oraz gotowa do pozycjonowania.

Jeśli jesteś gotowy, my także! Owocna strona internetowa dla Twojej firmy jest na wyciągnięcie ręki…

Stwórzmy coś owocnego
Jesteśmy do twojej dyspozycji

668 307 119

kontakt@markiowocowe.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone @2018 Marki Owocowe | Branding i strona www Marki Owocowe

Pin It on Pinterest